Coffee corner / Kohvikoht · Estonia · food

Brilliant Brillare. / Brillare briljandid.

Brillare is and Italian word and it means shine or sparkle in English. The word brilliant also comes from Italian brillare.

I know no better word in English to describe all the products that the company named Brillare OÜ sells.

Last week Brillare hosted a lovely event for those interested in delicious food and quality drinks. A lot of the products come from Italy. When it comes to wine, olives, salami and artichokes, even almonds and hazelnuts,  it is very easy to imagine Italy. But what about chocolate and pralines?

The truth is that excellent chocolate can also come from Italy. Brillare has a wide selection of Amedei products which come from Tuscany.

I have been a fan of the Brillare products for almost two years. Having tried out a wide selection of them I could assure anybody that they are worthy of brilliant and no less.

I am also impressed by the fact that the lovely Estonian couple who owns and runs Brillare has met most of the producers themselves. Many of these companies are also small family businesses. The lady and gentleman who run Brillare can also tell you loads of interesting, heartwarming and even funny stories about Italy and the products that they sell. They do speak Italian and know a great deal about this wonderful boot shaped country.

So if you want to try out any of these delicious foods or drinks that you can see in the photos you should check them out here:

Brillare

Enjoy the sparkle!

amedei coll
Amedei chocolates and pralines.
amedei coll2
Amedei products.
brillare6
Brillare’s brilliant products.
brillare4
Brillare.
brillare3
Brillare.
brillare
Anneli and Mario from Brillare.

**********************

Itaaliakeelne sõna “brillare” tähendab eesti keeles “sära”. Ka inglisekeelne sõna “brilliant” tuleb itaaliakeelsest “brillare’st”.

Ma ei tea paremat sõna kui “särav”, et kirjeldada tooteid, mida Eesti ettevõte Brillare OÜ müüb.

Möödunud nädalal toimus Brillares mõnus koosviibimine neile, kes armastavad suurepäraseid toite ja jooke.

Paljud tooted, mida Brillare Eestis esindab, on pärit Itaaliast. Kui mõelda veinile, oliividele, artišokkidele, isegi mandlitele või metspähklitele, siis on üsna lihtne Itaaliat ette kujutada. Aga kuidas oleks lood šokolaadi ja pralineedega?

Tõsi on see, et ka suurepärane šokolaad võib pärit olla Itaaliast. Brillare müüb suurt valikut Toskaanast pärit Amedei tooteid. Võrratud maitsed ja kvaliteet, mille tasutast rääkimine võtaks juba pikemalt aega.

Mina olen Brillare toodete fänn olnud juba pikemat aega. Olles läbi proovinud suurema osa nende valikust võin teile kinnitada, et need on lihtsalt briljantsed.

Kindlasti on mind võlunud ka Brillare omanikud ja eestvedajad, kes on paljusid tarnijaid ka ise silmast silma kohanud ja suhtlevad nendega lausa igapäevaselt. Enamik tootjatest on samuti väikesed perefirmad, kes oma toodangusse suure südame ja erilise tähelpanuga suhtuvad.

Brillare omanikud – võluv Eesti paar – võivad teile rääkida põnevaid, südantsoojendavaid ja isegi naljakaid lugusid nii Itaaliast kui toodetest, mida nad müüvad. Mõlemad räägivad itaalia keelt ja teavad sellest võrratust saapakujulisest maast rohkem kui siia hetkel mahub.

Nii et kui Sinagi sooviksid proovida Brillare maitsvaid tooteid ja võrratuid veine, mida siin fotodel näed, siis vaata ringi Tallinna kauplustest (näiteks Stockmannis) või heida pilk nende kodulehele:

Brillare

Briljantne!

Tähelepanu! Tegemist on alkoholiga. Alkohol võib kahjustada teie tervist!
Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s